Polskie marki, które produkują torebki. Te brandy musisz znać!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Niezwykłe, stylowe, o różnorodnych kształtach, a przy tym niezwykle eleganckie – kobiece torebki zachwycają funkcjonalnością i oryginalnością w każdym sezonie. Na rynku torebek niezwykle wysoką pozycję mają również polskie marki. Sprawdź, które z nich znalazły się w naszym zestawieniu!

Przodujący wśród polskich marek Molehill

Polskie marki torebek tworzą wyjątkowej jakości produkty, które w każdym przypadku celują w specjalną, wyjątkową grupę docelową. Nie inaczej działa Molehill, który przez wiele osób uznawany jest za jedną z najlepszych polskich marek. Nic w tym dziwnego, jeśli zwrócimy uwagę na fakt, jak Molehill dba o realizację pierwotnego założenia brandu, czyli zadbania o to, aby produkt żył razem ze swoim właścicielem, będąc swego rodzaju odzwierciedleniem przebytego czasu i doświadczeń. To właśnie marka Molehill stawia na tworzenie torebek najwyższej jakości tak, aby mogły potencjalnie służyć kobietom przez całe życie. Marka realizuje rzemieślnicze, profesjonalne podejście do tworzenia eleganckich i estetycznych torebek.

Jakie torebki oferuje Chylak?

Polskie marki cieszą się niesamowitym uznaniem nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Udowadnia to marka Chylak, której torebki, choć szyte w Polsce, wykonywane są z materiałów produkowanych we Włoszech. Dzięki najwyższej dbałości o detale oraz wyjątkowej jakość wykonania, produkowane w limitowanych seriach torebki marki Chylak docenione zostały również przez światowej sławy modelki, aktorki oraz dziennikarki. Warto zwrócić uwagę, że marka ta zyskała uznanie m.in. w brytyjskiej, francuskiej i amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Kobiety, które chcą podążać za światowymi trendami mody, śmiało mogą zdecydować się na tę rodzimą produkcję i wybrać swój ulubiony fason. 

Wyjątkowe torebki od Sabriny Pilewicz

Nazwa tej marki pochodzi od projektantki urodzonej w Wiedniu. Sabrina Pilewicz ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi, a następnie śmiało weszła na rynek, oferując wyjątkowe, polskie torebki. Tym, co wyróżnia markę Sabrina Pilewicz, jest fakt, że każda kolekcja torebek jest ręcznie szyta i nawet najmniejszy szczegół jest dopracowywany z największą pieczołowitością. Wśród nowatorskich projektów Sabriny Pilewicz znaleźć można również niezwykle zaskakujące kształty torebek. Unikalność tworzonych stylizacji z pewnością znajdzie uznanie w oczach kobiet stawiających na unikatowe, nietuzinkowe rozwiązania.

Dla kogo swoją ofertę tworzy Mako?

Wyjątkowy indywidualizm tworzonych torebek to cel, który przyświeca również marce Mako. To właśnie ona w swoich projektach dba o szczególne dopasowanie produktów do potrzeb kobiet wymagających, w pełni świadomych własnego stylu. Co za tym idzie, Mako troszczy się o poznanie opinii swoich klientek, tym samym dbając o zachowanie szczególnej relacji z kobietami sięgającymi po torebki (a także i buty) wychodzące spod ręki projektantów marki. Torebki z tego polskiego brandu cechują się wysokiej jakości surowym minimalizmem, w którym zachowano pieczołowite starania o to, aby nawet najmniejsze detale były dokładnie dopasowane.

Niesamowita marka Daag

Kolejnym niesamowitym polskim brandem jest Daag. Marka ta działa już od 1993 roku i zawdzięcza swoją nazwę czterem słowom, do których rozwijają się poszczególne litery skrótu. Każda z nich idealnie oddaje specyfikę tego, jak marka ta pragnie świadczyć swoje usługi. Tak więc D oznacza doskonałość, pierwsze A oznacza Ambicję, drugie A odnosi się do Atmosfery, a G oznacza Generację. W nazwie tej ukryta jest więc ponadczasowa, konsekwentnie wzrastająca na rynku marka torebek, która cechuje się unikalnym podejściem do tworzenia swoich produktów. Tak więc torebki Daag idealnie odpowiadają zapotrzebowaniom przeróżnych grup wiekowych i społecznych, zapewniają, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Sukces marki, jak twierdzi sam właściciel, wynika nie tylko z profesjonalnego tworzenia torebek, ale również i z dobrej atmosfery, która towarzyszy procesowi produkcji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*